Tydzień Tolkienowski – konkursy!

Zapraszamy do udziału w konkursach z okazji Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena! 

– KONKURS NA PRZEBRANIE – przebierz się za ulubioną postać! Dnia 11 marca przychodzimy przebrani do szkoły. Elf czy Hobbit? A może Krasnolud? Wszystkie postacie mile widziane! Klasy 1-3 SP przychodzą do zdjęcia do biblioteki według rozpiski (u wychowawców), nagrody przekażą wychowawcy. Klasy 8 SP i 1-3 LO – stroje sprawdzać będzie komisja w czasie lekcji, nagrody rozdane zostaną w bibliotece na dużej przerwie (13:15).
W tym konkursie przewidziane są dwie kategorie wiekowe:
– I-III SP
– VIII SP i I-III LO

– KONKURS PLASTYCZNY – pokaż nam swoją ulubioną scenę! Prace plastyczne w formacie nie większym niż A3 prosimy oddawać podpisane (imię, nazwisko, klasa, scena i książka/film) do dnia 9 marca do biblioteki lub do p. Sut. Technika i dzieło Tolkiena dowolne. Rozdanie nagród przewidywane na wtorek, 10 marca, godz. 13:15 w bibliotece.
W tym konkursie przewidziane są dwie kategorie wiekowe:
– I-III SP
– VIII SP i I-III LO

– TOLKIENOWSKIE POPOŁUDNIE – wspólne Czytanie Tolkiena! W środę, 11 marca, o godz. 15:30 w bibliotece. Prosimy o przygotowanie na tą okazję fragmentów nie dłuższych niż 250 słów. Pieśni i wiersze mile widziane! Pokażcie nam to, co spodobało Wam się w twórczości Tolkiena!