TORBACZE JUŻ W TORBACH Z POLSKI

Do Australii właśnie trafiły pierwsze paczki z torbami dla torbaczy uszytymi w Polsce. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy w ramach podziękowania za udział w akcji. Zamieszczamy zdjęcia zwierząt wylegujących się w podarowanych torbach. Z pewnością dziś nie zobaczycie już nic bardziej rozczulającego.
Poniżej publikujemy fragment wiadomości przesłanej przez australijskich opiekunów zwierząt.

OMGOODNESS. !!!!!!!!!!!!!
We have just opened your amazing box of goodies. You have brought tears to our eyes with your selfless act of kindness. So many amazing pouches and hanging bags to comfort our wildlife. The nests are the most beautiful that I have ever seen. I can feel the love in every single piece that you have all created.
I really don’t know how we will ever be able to say thank you and to show our appreciation for what you have done. All I can do is thank you by sending a photo every time one of our creatures uses one of your beautiful creations. I will commit to doing this over a lifetime not just now. I will start with a photo of a tiny swamp Wallaby who is the first to use your beautiful pouches.

 

Tłumaczenie: 
O mój Boże! 
Właśnie otworzyliśmy wasze niesamowite pudła. Swoim bezinteresownym aktem dobroci przyprawiliście nas o łzy. Tyle wspaniałych toreb żeby pocieszyć nasze zwierzaki. Gniazdka, które otrzymaliśmy, są najpiękniejszymi jakie widzieliśmy. Czuć miłość w każdej pojedynczej sztuce, którą stworzyliście. 
Naprawdę nie wiem jak kiedykolwiek będziemy w stanie powiedzieć „dziękujemy” i okazać wdzięczność za wszystko, co zrobiliście. Jedyne co możemy zrobić, to wysyłać Wam zdjęcia za każdym razem, jak jedno z naszych stworzonek używa którejś z Waszych toreb. Poświęcimy się temu do końca życia, nie tylko teraz. Zaczniemy od zdjęcia malutkiej walabii bagiennej, która jest jedną z pierwszych, która może wypróbować Wasze torby.