Konkursy

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Kajetan Sarnecki (szkoła podstawowa)
Dawid Antkowiak (gimnazjum)
Igor Drela (gimnazjum)

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Kolory lata i jesieni”

II miejsce – Anastazja Kromolicka

Konurs Fotograficzny „Miejsca Związane z Powstaniem Wielkopolskim”

III miejsce – Maria Grzemska

VI Archidziecezjalny Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

Wyróżnienie – Marysia Korbik

XV Międzyszkolny Konkurs Literacki Twórczości Dziecięcej 
„Pippi Pończoszanka – Przygód Ciąg Dalszy” 

I miejsce – Maria Miś

 
ROK SZKOLNY 2016/2017
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finaliści – Christina Busooa i Maximilien Vargas

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalista – Antoni Świątczak
Laureatka – Natalia Bogaczyk

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Wyróżnienie – Roksana Maziarz

Konkurs Filmowy „Bezpieczny Internet”

wyróżnienie – Martyna Cankudi, Julia Zielińska, Igor Drela i Antoni Waszowiak

 

ROK SZKOLNY 2015/2016
„The Big Challenge”
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjów

(kategoria klasy III)
I miejsce w Wielkopolsce – Patrycja Orszulak
II miejsce w Wielkopolsce – Mikołaj Stacherski
II miejsce w Wielkopolsce – Zofia Szewczyk

(kategoria klasy I)
II miejsce w Wielkopolsce – Celina Dzieciątkowska
III miejsce w Wielkopolsce – Adam Dolata
IV miejsce w Wielkopolsce – Adam Majchrzak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie – Stefan Obara 2b
wyróżnienie – Filip Miga

Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

finalista – Aleksander Freitag

V Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 MIL.

I miejsce – Roksana Maziarz

ROK SZKOLNY 2014/2015
Konkurs Piosenki „Wolność – Kocham I Rozumiem”

I miejsce – Roksana Maziarz

X WIELKOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI WIARY”

I miejsce – Bogna Czerwińska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureat – Filip Ratajczak

II Wielkopolski Konkurs Piosenki Żydowskiej

Finalista – Bartosz Maciaszczyk

IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „50 MIL”

III miejsce – zespół: Dominika Mańczak, Bogna Czerwińska, Paulina Olczak, Paulina Bielińska, Kinga Sielicka, Magda Klim, Michał Grocholewski i Agata Kaszubowska
III miejsce – Roksana Maziarz

Turniej Informatyczny EIE

Finaliści: Mikołaj Furyk, Adam Olech, Aleksander Kwoczala

XXI Konkurs Wiedzy Religijnej

Finalista – Filip Ratajczak

Wielkopolski Konkurs Monodramu „Chochoły” 2014

II miejsce – Nikodem Woźniczka

Konkurs recytatorski „Festiwal słowa 2014”

NAGRODA DYREKTORA (XX LO) – Paulina Bielińska

Konkurs na pocztówkę świąteczną organizowany przez fundację Ars w Poznaniu

II miejsce – Roksana Maziarz

Konkurs recytatorski „Zimowe Poezjobranie”

Wyróżnienie – Kinga Sielicka

Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego
„Mauerstadt Berlin – 25 Jahre nach dem Mauerfall”

IV miejsce – Patrycja Orszulak

I Konkurs „Sacratissimo Cordi – Polonia Restituta”
(„Najświętszemu Sercu – Polska Odrodzona”)

I miejsce – Bogna Czerwińska
III miejsce – Marta Jesse i Emilia Komorowska

Konkurs plastyczny – „Światło i cień”

II miejsce – Wiktoria Gołembowska
wyróżnienie: Roksana Maziarz i Vladyslav Khukhorev

ROK SZKOLNY 2013/2014
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Kadet – klasa I gimnazjum
Wyrónienie – Miga Filip

Kadet – klasa II gimnazjum
Wyróżnienie – Ratajczak Filip, Jesse Natalia

Junior – klasa III gimnazjum
Wyróżnienie – Łyduch Tymoteusz

II Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej

II miejsce recytacja – Paulina Bielińska

II Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej

Wyróżnienie śpiew – Paulina Bielińska

V Wielkopolski Konkurs Recytatorski „Poznańskie Dziewiątki„

Wyróżnienie – Monika Banaszak

II Wielkopolski Konkurs Poezji Patriotycznej

Finalistka – Joanna Kamola

Wielkopolski Konkurs Piosenki Żydowskiej

„Melodia może czas pokonać”
Finalistka – Paulina Bielińska
Wyróżnienia – Bogna Czerwińska, Dominika Mańczak

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru

Językowego Daffodil
I miejsce – Victoria Cejba

XX Konkurs Wiedzy Religijnej

Finalista – Filip Ratajczak

 

IX Konkurs Plastyczny„Znaki Wiary”

I miejsce – Paulina Bielińska
Wyróżnienie – Marta Krawczyńska

 

ROK SZKOLNY 2012/2013
Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Flinalista – Michał Gołębiewski

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Laureatka – Agnieszka Kaźmierczak

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie – Marta Jesse

Wojewódzki konkurs na film krótkometrażowy

„Różnorodność – Tolerancja – Integracja”
III miejsce – Jan Kaczmarek, Marcin Jabłoński, Jakub Cyran,
Michał Błędkowski, Sebastian Stasiński

I Wielkopolski Konkurs Poezji Patriotycznej.

Wyróżnienia – Dominika Mańczak, Monika Banaszak,
Joanna Kamola

XIX Konkurs Wiedzy Religijnej

Finalistka – Karolina Świątczak

Łazarski Przegląd Teatrów

I miejsce – zespół kółka teatralnego i chóru szkolnego
Wyróżnienia – Dominika Mańczak i Jarek Marmur

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Wyróżnienia – Paulina Bielińska, Joanna Kamola

ROK SZKOLNY 2011/2012
III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny

im. Włodzimierza Pietrzaka
I miejsce – Zuzanna Saporznikow

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie – Agnieszka Pernak

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Adama Mickiewicza i Poetów Romantycznych.

I miejsce – Zuzanna Saporznikow

Wielkopolski Przegląd Chórów Szkolnych

III miejsce – chór szkolny

Konkurs Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych
„Wersja 8 i pół”

Finalistka – Zuzanna Olczak

ROK SZKOLNY 2010/2011
Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Laureat – Wacław Świątczak
Finalista – Marcin Hrycaj

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finalista – Marcin Hrycaj

Konkurs Poznański EKOliter

V miejsce – Wacław Świątczak

Niezwykłość rzeczy zwykłych konkurs plastyczny

Wyróżnienie – Krzysztof Kędziora

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza oraz Poetów Romantycznych

Wyróżnienie – Zuzanna Saporznikow

XVII Konkurs Wiedzy Religijnej

III miejsce – Wacław Świątczak
IV miejsce – Karina Sabiniewicz

Fundacja Wspierania Twórczości Kultury i Sztuki ARS w Poznaniu konkurs plastyczny

I miejsce Krzysztof Kędziora,
Wyróżnienie – Ania Deska